Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemleri

HM Bilişim,  Araç Takip Çözümleri ile Türkiye genelinde her türlü araca kurulum, montaj, arıza ve yazılım destek hizmeti vermektedir.  Araç Takip Çözümleri ile araçlarınızı ve değerli varlıklarınızı dünyanın neresinde olursa olsun GPS ile internet üzerinden takip edebilir, her türlü raporlamayı alabilirsiniz.

 Neden Araç Takip Sistemi Kullanmalıyım?

Filo yönetimi için: Eğer bir Filo yöneticisiyseniz, araç takip sistemleri güzergahınızın planlanması ile sevk ve dağıtım çalışmalarınızda paha biçilemez bir yardım sağlayacaktır. Ancak tüm faydaları filo yönetimi ile ilgili değildir, araç takip sistemlerinin birçok başka kullanım alanı vardır.

Satış ekibi için: Eğer bir satış ekibi yönetiyorsanız, ani bir ziyaret talebi alma olasılığınız vardır. Bu durumda bölgeye kim daha yakın tespit edebilirsiniz. Eğer satış elemanınız bölgeye hakim değilse, onu yönlendirebilirsiniz. Böylece araçlarda geçirilen süre kısalır ve müşterinize daha çok vakit ayırabilirsiniz ve üretkenlik artar.

Güvenli teslimatlar için: Eğer çok kıymetli şeyleri taşıyorsanız, ürünün yolculuğunu yakından izlemeniz gerekir. Araç takip sistemi ile yapacağınız izleme sonucunda, aracın istenmeyen yerlerde durmadan hedefine ulaştığından emin olabilirsiniz. Bu hem sizin imajınız için, hem de sigorta için önemlidir. Böylece bütün önlemlerin alındığını göstermiş olursunuz. Örneğin araçların ısılarını takip ederek, taşınan ürünlerin maddi kayba uğramadan teslimat noktalarına ulaştığını bilirsiniz.

Nakliye şirketleri için: Bir nakliye şirketi veya büyük römorkları olan bir lojistik şirketi olarak, araç rakip sistemini kullanarak, araçlarınız istenilen yere zamanında ulaştı mı öğrenebilirsiniz. Eğer müşterilerinizden bir gecikme uyarısı alırsanız, araçlarınızın yerini biliyor olacağınız için, sürücünüzü kolayca yönlendirebilirsiniz.

Saha servis mühendisleri için: Eğer bir saha servis şirketi işletiyorsanız , araç takip sistemini kullanarak programlarınızı ve müşteri ziyaretlerinizi planlayabilirsiniz. Bir geç kalınma durumunda, hemen yakınlık durumunu öğrenebilir yakındaki bir ekipten destek istemek için takip edebilirsiniz.

Sürücünüzü izlemek ve korumak için: Araç takip sistemi sayesinde sürücü davranışlarını ve deneyimlerini izleyebilir ve yeni sürücülerin eğitim sürecinde bu deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Ek olarak araç takip sistemleri sürücü güvenliği özelliği de taşırlar. Bazılarında panik butonu vardır. Bu buton sayesinde size bir mesaj yahut bir telefon çağrısı gönderilir ve siz problemin nerde olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Ayrıca sistem aracın kontrol dışı hareketini de bildirir, böylece yardım çağırabilir ve gerekli merkezlere aracın yerini bildirebilirsiniz.

Büyük bir araç filonuz yoksa bile araç takip sistemi standart bir araç alarmına göre çok daha koruyucudur. Üstelik sigorta şirketiniz size ek bir koruma yaptığınız için primlerinizi indirmeyi de teklif edecektir.

 

Profesyonel Araç Takip Kiti

 ✓  Araç Takip Cihazı

 ✓  Yazılımlar/Lisanslı Haritalar

 ✓  Opsiyonel Donanımlar Ekleme

 ✓  81 İlde Montaj ve Servis

 ✓  Uzaktan Araç Durdurma Desteği

 ✓  CanBus Özelliği

 ✓  Atık Kontrol Sistemi Desteği

 ✓  7/24 Çağrı Merkezi

 

 

 

 Takip Kiti ile Değerli Varlıklarınız Sizinle!

 ✓  Araç Takip Cihazı

 ✓   Yazılım

 ✓   Lisanslı Haritalar

 ✓  81 İlde Montaj ve Servis Hizmeti

 ✓   Uzaktan Araç Durdurma

 

 

Top