Misyonumuz

HM Bilişim, müşterilerine 360 derece hizmet verme anlayışı ile 300 münhasır servis noktasının yanı sıra 200’den fazla teknik servis noktası üzerinden en hızlı müdahale ve çözüm garantisi vermektedir.

HM Bilişim'in en önemli hedefi, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve sahada tüm hizmetleri en uygun maliyetlerle hedeflenen zamanda hayata geçirerek, başarıya ulaşmaktır.

 

Vizyonumuz

Sahip olduğu köklü birikimi, deneyimi ve uzman kadrosuyla mutlak müşteri memnuniyeti ve hizmet sürekliliği odaklı en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan, en üst düzeyde bilgi güvenilirliği sağlamaktadır. Tüm teknolojik alt yapımızı kullanarak profesyonel kadromuz ile iş güvenliği ve çevre bilincini ön planda tutarak sektöründe lider firma devam etmektir.

 

Değerlerimiz

  • Çevresel kirliliği önlemek amacıyla, yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerini takip etmeyi ve bunlara uyum sağlayarak çevre performansını sürekli iyileştirmeyi,
  • Faaliyetlerimizin ve taşeronlarımızın kuruluşumuzda yaptıkları faaliyetlerden kaynaklanan çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini en aza indirmek,
  • Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması,
  • Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması olarak belirlenmiştir.
Top